Oto Alım Satım
Oto Alım Satım

Oto Alım Satım

 

Mevcut aracınızı satıp yeni bir araç satın almayı düşünüyorsanız öncelikle sıfır mı yoksa ikinci el mi almak istediğinize karar vermiş olmanız gerekiyor.

 

Günümüzde sıfır arabaların fiyatlarının birçok insanın ayırabileceği bütçelerinin üzerinde olması nedeniyle çoğu kişi 2. el araba satın almayı tercih ediyor. İstediğiniz özelliklerdeki ya da modeldeki sıfır araç sizi maddi açıdan zorlayacak ve ödemeleri yaparken sıkıntıya sokacak ise o modelin ikinci elini tercih etmeniz çok daha doğru bir karar olabilir.

 

Yeni bir araç almayı düşünüyorsanız, bunun için ne kadar bir bütçe ayırabileceğinizi belirledikten sonra kararlarınızı yönlendirmekte fayda var. Elinizdeki aracı satarak aracınızı yenileyecekseniz öncelikle satıştan ne kadar bir bütçe elde edeceğiniz oldukça önemli. Yeni almayı düşündüğünüz aracın modeli ya da özellikleri ikinci el bile olsa, satacağınız araçtan elde edeceğiniz paranın üstünde bir değere sahipse üzerine koymanız gereken tutarı da iyi hesaplamanız lazım. Ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına girip zorluk yaşamanız ileriki dönemde keyfinizi kaçırabilir.

 

Bütçenizden ayıracağınız paranın sadece aldığınız araca gitmeyeceğini, trafik sigortası, kasko sigortası gibi yaptıracağınız sigortalara da bir bütçe ayırmanız gerekecektir.

 

Satın alınabilecek en uygun arabayı seçmek için mutlaka farklı modeller arasında karşılaştırma yapmanız gerekecek.

 

mersin erdemli oto alım satım,mersin erdemli oto alım satım firmaları,mersin erdemli oto alım satım,mersin erdemli oto satış fiyatları,mersin erdemli oto alım firmaları,mersin erdemli 2.el oto satışı,mersin erdemli 2.el oto fiyatları,mersin erdemli sahibinden satılık araç,mersin erdemli sahibinden satılık oto,mersin erdemli sahibinden satılık oto fiyatları,mersin erdemli galeriden satılık araçlar,mersin erdemli galericiden satılık araçlar,erdemli oto alım satım,erdemli oto alım satım firmaları,erdemli oto alım satım,erdemli oto satış fiyatları,erdemli oto alım firmaları,erdemli 2.el oto satışı,erdemli 2.el oto fiyatları,erdemli sahibinden satılık araç,erdemli sahibinden satılık oto,erdemli sahibinden satılık oto fiyatları,erdemli galeriden satılık araçlar,erdemli galericiden satılık araçlar,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014